BIO zielona herbata Genmaicha - Japonia

Kod: 117/50G 117/100 Wybierz wariant
zł30,99 zł59,99 od zł30,99
Na stanie Na stanie Wybierz wariant
Waga
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Możemy doręczyć do:
22.7.2024 22.7.2024 Wybierz wariant

Nasza organiczna herbata Genmaicha oferuje unikalny smak i aromat tostów ryżowych z lekkim ciałem i ograniczoną goryczą. Stanowi mieszankę organicznej zielonej herbaty ("cha" po japońsku) i organicznego prażonego brązowego ryżu ("genmai" po japońsku). Ta tradycyjna luźna herbata jest bardzo popularna w Japonii do codziennego użytku i została spopularyzowana podczas II wojny światowej, aby pomóc w rozszerzeniu dostaw herbaty.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Instrukcja przygotowania

Herbatę należy zaparzyć według własnego gustu. Chętnie podpowiemy Ci jak zacząć, ale nie krępuj się eksperymentować! Podczas parzenia herbaty należy skupić się przede wszystkim na ilości herbaty, temperaturze wody i czasie parzenia. Zalecamy parzenie zielonych herbat przez 2 do 3 minut w wodzie podgrzanej do temperatury, która nie jest całkiem wrząca, tak aby na dnie naczynia zaczęły tworzyć się pęcherzyki powietrza (około 80 °C). Aby uzyskać najlepszy smak, użyj świeżej wody, jeśli to możliwe. Staraj się nie parzyć herbaty dłużej niż to konieczne, ponieważ uzyskasz niepożądaną gorycz z liści. Jeśli chcesz uzyskać mocniejszy napar, nie musisz dłużej parzyć herbaty, wystarczy użyć więcej herbaty. I nie zapomnij ponownie zaparzyć liści herbaty, aby wydobyć z nich jak najwięcej!

 

Zwłaszcza zielona herbata jest znana ze swoich korzyści zdrowotnych, które zostały potwierdzone przez coraz większą liczbę badań. Badania wykazały związek między zieloną herbatą i utratą wagi oraz zdolność do modulacji metabolizmu energetycznego, pomoc w regulacji tkanki tłuszczowej i ewentualnie promowanie preferencyjnej utraty tłuszczu z brzucha. Badania wykazały również, że zielona herbata może zwiększyć wydajność w zadaniach związanych z pamięcią krótkotrwałą.

Ważne jest, aby pamiętać, że wiele z tych badań śledzi badanych, którzy piją kilka filiżanek zielonej herbaty dziennie.

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: