BIO zielona herbata Kukicha - Japonia

Kod: 123/50G 123/100 Wybierz wariant
zł30,99 zł59,99 od zł30,99
Na stanie Na stanie Wybierz wariant
Waga
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Możemy doręczyć do:
21.5.2024 21.5.2024 Wybierz wariant

Nasza organiczna herbata Kukicha to charakterystycznie wyglądająca japońska zielona herbata z prefektury Kagoshima, która składa się z liści herbaty zmieszanych z młodymi łodygami drzewa herbacianego. Z tego powodu ta organiczna luźna herbata liściasta jest również znana jako "herbata gałązkowa". Ma wyjątkowo świeży smak z lekką goryczką.

Nic się nie marnuje, ponieważ z organicznie uprawianych herbat Gyokuro dokładnie usuwane są łodygi. Nie tylko będziesz cieszyć się słodkim aromatem i świeżym smakiem z orzeźwiającym posmakiem, ale także będziesz pić najbardziej przyjazną dla środowiska herbatę.

Naturalnie niska zawartość kofeiny Idealna po posiłkach i na późną filiżankę herbaty, alkalizująca i kojąca, wspomagająca trawienie.

Ta zielona herbata uprawiana jest na wielokrotnie nagradzanej górskiej plantacji w Shizuoka, gdzie warunki klimatyczne są idealne do uprawy organicznej japońskiej herbaty.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Instrukcja przygotowania

Herbatę należy zaparzyć według własnego gustu. Chętnie podpowiemy Ci jak zacząć, ale nie krępuj się eksperymentować! Podczas parzenia herbaty należy skupić się przede wszystkim na ilości herbaty, temperaturze wody i czasie parzenia. Zalecamy parzenie zielonych herbat przez 2 do 3 minut w wodzie podgrzanej do temperatury, która nie jest całkiem wrząca, tak aby na dnie naczynia zaczęły tworzyć się pęcherzyki powietrza (około 80 °C). Aby uzyskać najlepszy smak, użyj świeżej wody, jeśli to możliwe. Staraj się nie parzyć herbaty dłużej niż to konieczne, ponieważ uzyskasz niepożądaną gorycz z liści. Jeśli chcesz uzyskać mocniejszy napar, nie musisz dłużej parzyć herbaty, wystarczy użyć więcej herbaty. I nie zapomnij ponownie zaparzyć liści herbaty, aby wydobyć z nich jak najwięcej!

 

Zwłaszcza zielona herbata jest znana ze swoich korzyści zdrowotnych, które zostały potwierdzone przez coraz większą liczbę badań. Badania wykazały związek między zieloną herbatą i utratą wagi oraz zdolność do modulacji metabolizmu energetycznego, pomoc w regulacji tkanki tłuszczowej i ewentualnie promowanie preferencyjnej utraty tłuszczu z brzucha. Badania wykazały również, że zielona herbata może zwiększyć wydajność w zadaniach związanych z pamięcią krótkotrwałą.

Ważne jest, aby pamiętać, że wiele z tych badań śledzi badanych, którzy piją kilka filiżanek zielonej herbaty dziennie.

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: